Kérjük, idén is támogasd 1%-oddal a magyar gyermekkultúráért végzett munkánkat!
Adószámunk: 18248072-1-43

Az Egyszervolt Alapítvány már évek óta dolgozik azon, hogy friss élményekkel, főleg mesékkel, játékokkal és programokkal, gazdagítsa a gyermekkultúrát Magyarországon. Mindeddig sikeresen!

Amit elértünk:
Több mint 2500 mese, játék és műhely-foglalkozás az Egyszervolt.hu weboldalon és 1000 videó a Mese TV YouTube csatornánkon és Mese.tv internetes oldalunkon, melyek között minden gyermek talál magának szórakoztató tartalmat.

Szórakoztató programok családoknak és rengeteg boldog szülő, akik a mai napig szívesen hozzák gyermeküket az Egyszervolt által szervezett programokra.

A folytatáshoz viszont szeretnénk kérni a ti segítségeteket, hogy továbbra is új videókat készíthessünk, programokat szervezhessünk és megannyi szórakoztató és kikapcsolódási lehetőséget biztosíthassunk gyermekeitek és családotok számára.

Szükséges adatok:
  • A kedvezményezett neve: Egyszervolt a Magyar Gyermekkultúráért Közhasznú Alapítvány
  • A kedvezményezett adószáma: 18248072-1-43
Segítünk:
  1. Nyomtasd ki a már általunk kitöltött nyilatkozatot.
  2. Tedd egy borítékba, majd írd rá a NEVED, LAKCÍMED és az ADÓSZÁMODAT.
  3. Küldd el a borítékot az illetékes NAV hivatalnak (2016. május 20-ig).
    Az illetékes NAV irodák címeit megtalálod itt.
A nyilatkozatok beadási határideje:
  • 2016. május 10. - rendelkezés az 1%-ról - munkáltatói adómegállapítás esetén
  • 2016. május 20. - a 1553 számú bevallás beküldése magánszemélyek esetében
  • 2016. május 20. - a 1553ADÓNYILATKOZAT jelű nyomtatvány beküldése
  • 2016. május 20. - rendelkezés az 1%-ról - közvetlenül a NAV-nak elektronikus vagy postai úton

Hozzájárulásod előre is köszönjük, hiszen ezzel nagy támogatást nyújtasz a magyar gyermekkultúra fejlődéséhez!